Талановита українська співачка, успішна виконавиця, народна артистка, чарівна Ані Лорак потішила аудиторію шикарним постом в соціальній мережі. Вона показалася в ефектному вигляді в спортзалі і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Ані Лорак показала у своєму акаунті в Instagram.

Популярна українська артистка - дуже ефектна і красива жінка. Вона перебувала в шлюбі з турецьким бізнесменом, від якого вона народила дочку Софію. Але, на жаль, їх шлюб розпався після щасливих 10-ти років спільного життя.

У публікації Ані Лорак постала перед аудиторією в ефектному вигляді - обтягуючий спортивний комбінезон з відкритим животом і боком. Завдяки цьому пікантному вирізу можна побачити запаморочливе тіло 42-хлетней співачки.

Крім цього, українська виконавиця поділилася своїм "обрядом" на тренуваннях.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

"Мої улюблені, сьогодні розповім вам про свої базові ритуали для підтримки тіла в хорошій формі. Щоранку я починаю з простого тренування: 1. Обов'язкова розминка, щоб налаштувати м'язи на "робочий лад". Починаємо з голови, потім включаємо плечі, потім – руки і стегна. 2. Присідання для пружних сідниць: 3 підходи по 20 разів. 3. Прес – 40-50 разів. 4. Стрибок. Ноги на ширині плечей, в процесі вистрибування руки піднімаються вгору. 5. Віджимання від підлоги - 20 разів", - написала Ані Лорак.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

Нагадаємо, що українська актриса Ані Лорак показала своє дозвілля і звернулася до публіки в домашніх умовах.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Ані Лорак в сучасному прикиді заінтригувала аудиторію.

Також портал "Українці" писав, що знаменита виконавиця Ані Лорак запаморочила голову раптовим перетворенням.