Одна з найпопулярніших актрис України, чарівна співачка, молода артистка Аліна Гросу повідомила публіці сумну новину. На жаль, вона втратила близьку людину.

Про це Аліна Гросу повідомила у своєму акаунті в Instagram.

Всім фанатам Аліни відомо, що вона є дуже затребуваною артисткою на українській естраді. Крім цього, вона - дуже талановита актриса. Українська красуня вже багато років не тільки співає, а й знімається у фільмах і телесеріалах, які так до душі українській аудиторії.

Аліна Гросу
Аліна Гросу

Відомо, що українська актриса невдало вийшла заміж, через що розлучилася буквально після пари місяців шлюбу. Після цього невдачі не закінчилися, і вона захворіла коронавірусом, причому двічі.

Цього разу українська артистка поділилася своїм горем-у неї померла бабуся. На відео, яке вона показала, можна побачити щасливу Аліну Гросу і її бабусю, яка ще кілька місяців тому посміхалася і цілувала свою внучку.

"Тільки що дізналася...Всього лише місяць пройшов, з того моменту, як ми бачилися.. ну як так.. Будемо пам'ятати🙏 🏻 назавжди...",- прокоментувала свій пост знаменитість.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

Аудиторія не змогла стримати своїх емоцій і написала дуже багато коментарів зі співчуттями.

"😢 😢 😢Сучуствую. Тримавши.", "Царство Небесне🙏 😢", "співчуваю. Царство Небесне", "Царство Небесне😢", "Тримайтеся😢", "Співчуваю, тримайтеся мила🙌", "сили твоїй родині❤️ нехай найтепліші моменти з бабусею гріють твоє серце🧡❤️❤️", "Співчуваю", - пишуть відгуки фоловери Аліни.

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська актриса Аліна Гросу показала фанатам старі знімки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита співачка Аліна Гросу показала уривок з нового фільму, в якому вона знімалася.

Також портал "Українці" писав, що успішна артистка Аліна Гросу засвітила фанатам свого нового кавалера.