Дружина успішного українського шоумена, актора, коміка і просто народного улюбленця Юрія Ткача Вікторія потішила аудиторію шикарним і теплим знімком в соціальній мережі. Вона показала свою маленьку дочку Єлизавету в домашніх умовах.

Відповідну публікацію Вікторія Ткач розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Всім відомо, що дочка відомого гумориста має велику популярність завдяки своєму батькові. Юрій завжди не проти показати свою маленьку принцесу на публіку. Зараз це вирішила зробити його дружина Вікторія, яка теж знаходиться в центрі уваги.

Фото Юрія Ткача
Фото Юрія Ткача

На цей раз Вікторія вирішила показати справжню майстерність і величезний талант своєї дочки. Вона показала фотографію, на якій можна побачити її чудову дочку з їх маленькою собакою.

"Спробую вмістити в цей пост свої думки, відчуття і емоції по відношенню до того, що ж у нас сталося...) Ми не ставимося до Буськи просто як до тварини ! Вона дійсно повноцінний член сім'ї !!! Вона з нами максимально скрізь де можна !))) Я знаю значення всіх її емоцій на мордочці, знаю схему 😅 її сну (засинає з Лізі, під ковдрою і голову обов'язково кладе на подушку ) ну а потім тупотить до нас, відкриває лапкою двері на всю і пірнає під ковдру ..))) Іноді мені здається, що кількість її іграшок не поступається Лизушкиним🤣 🤣 🤣!))) Тому все, що стосується Буськи, на пряму стосується нашої душі і серця!", - підписала свій пост дружина Юрія Ткача.

Фото Єлизавети Ткач зі сторінки Вікторії Ткач
Фото Єлизавети Ткач зі сторінки Вікторії Ткач

Нагадаємо, що знаменитий шоумен Юрій Ткач показав фанатам зйомки серіалу з його участю.

Як раніше повідомляв портал "Українці", український гуморист Юрій Ткач потішив фанатів позитивним відеороликом.

Також портал "Українці" писав, що популярний актор Юрій Ткач показав кумедний знімок у соцмережі.