Першого липня 2002 року зловмисники увірвалися в будинок Михайла Круга. Вони проникли на третій поверх особняка і почали стріляти. Рідним артиста вдалося вийти сухими з води, а він отримав два вогнепальних поранення.

Михайло Круг
Михайло Круг

Вдова виконавця вважає, що злочинці не хотіли вбивати артиста. Їх метою було лише налякати зірку, але все пішло не зовсім за планом. Артистка стверджує, що правопорушники стріляли у всіх: і в чоловіка, і в неї, і в матір.

Здавалося, що для них не мало ніякого значення, в кого вони потраплять. За словами Ірини, шокований був навіть замовник, коли усвідомив, що сталося. Відомий шансоньє так і не вийшов з наркозу після.

Співачка згадала, що виконавець навіть не міг подумати, що це кінець. До останньої хвилини в свідомості він зберігав позитивний настрій і нормально себе почував. Коли Михайла везли в операційну, він сміявся і жартував.

Михайло Круг
Михайло Круг

Ірина Круг підкреслила, що чоловік був неймовірно сильною людиною. Її захоплювало те, що він не впадав у відчай. Перед тим, як його відвезли, він ніжно покликав її. Артистка згадала, що вранці почула, як плаче його мати. Тоді вона зрозуміла: Михайла більше немає.

З тих пір в її житті було безліч труднощів і неприємних інцидентів. Багато років її прослуховували, а також просили пройти детектор брехні, щоб довести, що вона не причетна до вбивства чоловіка. Співачка зробила все, що могла, хоча сама вважає і себе жертвою тієї трагічної ночі.