У Москві тривають судові засідання по розділу майна гумориста і його тепер уже колишньої дружини.

У російській столиці тривають судові засідання між гумористом Євгеном Петросяном і його четвертою дружиною Оленою Степаненко, з якою він перебував в офіційних відносинах з 1985 по 2018 роки.

Олена Степаненко
Олена Степаненко

Зараз подружжя намагається домовитися щодо спільно нажитого майна, і, згідно з інформацією, опублікованою на сайті Хамовницького суду, слухання у справі подружжя були заплановані на 11 лютого.

При цьому журналістів зацікавив не результат засідання, а прізвище відповідача – Петросянц є. в. позивачем, до слова, виступає Степаненко є. Г.

Таким чином, ЗМІ з'ясували, що Петросян трохи змінив своє прізвище, тоді як його батько, який викладав математику в педінституті Азербайджану, – Ваган Петросянц – не змінював своє прізвище.

Євген Петросян
Євген Петросян

Примітно, що в 60-70-і роки минулого століття Євген Петросян займався конферансом і в якості свого сценічного псевдоніма взяв ім'я Євген Петров, а вже набагато пізніше він вирішив відкинути від свого прізвища характерну для вірменських прізвищ "Ц".

Дочка Петросяна від першого шлюбу Вікторина залишила прізвище Петросянц, незважаючи на заміжжя.

Євген Петросян
Євген Петросян

Імовірно, прізвище Петросянц за паспортом носить і 11-місячний син артиста, народжений у шлюбі з його помічницею Тетяною Брухуновою.