Знаменита українська журналістка, чарівна телеведуча, умілий підприємець, дружина народного депутата Віктора Медведчука Оксана Марченко зворушила публіку постом у своєму акаунті в соцмережі. Вона показала свою улюблену кішку, яка захворіла.

Відповідну публікацію Оксана Марченко оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Відомий факт, що українська телеведуча – кума президента Росії Володимира Путіна. Крім цього, її дочка-хрещениця Володимира Путіна.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

Українська телеведуча - дуже ефектна і красива жінка, а її чоловік – дуже впливовий український депутат, який близько знайомий з президентом Росії.

Оксана Марченко дуже багато років була ведучою популярного українського шоу"Україна має талант". Також вона брала участь у музичному проекті "Х-Фактор", де теж була телеведучою.

У своїй публікації вона показала відеоленту, на якій можна побачити її нещасну кішку. Домашня тварина потрапила в лікарню, а її господиня підтримує свого вихованця всіма силами.

Оксана Марченко
Оксана Марченко

"Друзі, ці злі дні навколо сім'ї не обійшли стороною і мого улюбленого котика... з важким серцевим нападом він потрапив до лікарні... ми були на межі: два дні на апараті штучної вентиляції легенів, реанімація... Сьогодні у нас з'явилася хоч слабка, але надія. Я вірю в нього! Косенька, ти у мене сміливий і сильний котик! Тримайся! Я дякую всім лікарям клініки "Зоолюкс" за вашу самовіддану професійну працю і турботу про братів наших менших, які до вас потрапляють! 🙏 ", - підписала свій пост телезірка.

Оксана Марченко
Оксана Марченко

Нагадаємо, що українська телеведуча Оксана Марченко показала публіці свого домашнього улюбленця.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Оксана Марченко розповіла зворушливу історію.

Також портал "Українці" писав, що Талановита Ведуча Оксана Марченко показала аудиторії своїх тварин.