Чарівна співачка, популярна актриса, колишня учасниця жіночого колективу "ВІА Гра", дружина популярного продюсера Костянтина Меладзе Віра Брежнєва потішила аудиторію шикарною публікацією в своєму акаунті в соцмережі. Вона показалася у відвертому образі "поганої дівчинки".

Відповідний пост Віра Брежнєва продемонструвала на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що справжнє прізвище української знаменитості – Галушко. Вона народилася в бідній родині, її батько працював на хімзаводі, а мама – медсестрою. Справжнім наставником по життю для молодої віри була її мама, а тато – суворим вихователем.

Фото Віри Брежнєвої
Фото Віри Брежнєвої

Знаменита артистка вже багато років проживає на території Російської Федерації, де побудувала собі успішну кар'єру. Вона була учасницею найпопулярнішого жіночого колективу "ВІА Гра". Після цього вона стала успішною сольною співачкою і актрисою.

У своїй публікації Віра постала перед публікою у відвертому вигляді - білий топік, що відкриває її плоский живіт, і вільний класичний костюм білого кольору.

"Я закінчила школу 21рік тому. Але тоді мій процес навчання в житті тільки почався) донині я розвиваюся, вчуся, росту, цікавлюся, знаходжу відповіді на питання... і мене дуже хвилює... чому нас в школі не вчать відносинам... Так, потрібно вміти рахувати, читати і писати, знати базу, але базі вибудовування відносин ніхто не вчить... діти вчаться цьому у себе вдома, на вулиці, але не в школі...", - прокоментувала свою фотографію зірка.

Фото Віри Брежнєвої
Фото Віри Брежнєвої

Нагадаємо, що популярна співачка Віра Брежнєва показала публіці своє дозвілля з чоловіком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита виконавиця Віра Брежнєва показала відвертий образ.

Також портал "Українці" писав, що талановита актриса Віра Брежнєва звернулася до жіночої публіки і розповіла цікавий лайфхак.