Артистка потролила саму себе і заявила, що і далі буде скандалісткою.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

У суботу ввечері, 13 лютого, Оля Полякова вийшла в прямий ефір у своєму Instagram, щоб від першої особи прокоментувати останні події зі своєю участю і розповісти «безсторонню правду» про себе.

Далі вона підключила до ефіру "доктора «і провела» сеанс психотерапії", який виявився тролінгом самої Полякової. В кінці ефіру співачка висловилася і по темі скандалу з Тіною Кароль:

Оля Полякова
Оля Полякова

"Що відбувається зі мною останнім часом? А нічого такого, чого не відбувалося раніше. Я така, яка Я є. Десь груба, зухвала, неадекватна, хвора на голову, нахабна. Різна, всяка, на будь-який смак! Але я така, яка є. І якщо вам не подобається, Ви можете не дивитися. Можете відписатися від мене в соцмережах, затикати вуха і очі, коли мене показують по телевізору. Не дивитися – я не зобов'язана всім подобатися. Я пройшла такий серйозний і складний шлях, який був сповнений розчарувань і складнощів, що мені на хейт взагалі наплювати, розумієте? Адже для когось я чесна, пряма, відверта, щира і справжня. Кажу те, що думаю. Можу помилятися, але вмію визнавати свої помилки. Можу щиро вибачитися – і також щиро можу вибачити і пробачити. Я - тут і зараз, така, як є. Думаю, що тут у мене більше людей, які можуть відрізнити фальш від щирості, а піар від правди. І цих людей мені буде достатньо, щоб зібрати десятки тисяч на своїх концертах і підняти рейтинги шоу, в яких я беру участь. А кому не подобається-йдіть поплачте. Дорогі мої, всі, хто за веселе і круте проведення часу, всі, хто за живі емоції-чекаю вас в четвертому випуску шоу "Маска". Всіх цілу, всіх люблю, а якщо хтось занадто ніжний для цього бізнесу, ну що ж, вибачте великодушно!"