Одна з найуспішніших і талановитих артисток сьогоднішнього дня, народна артистка України, чарівна і ніжна Ані Лорак потішила публіку фотофайлами у своєму акаунті в соцмережі. Вона показала свої пікантні обличчя на дозвіллі.

Відповідні фотознімки Ані Лорак оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Знаменита артистка дуже любить показувати свої образи в соціальній мережі. Ані Лорак з величезним задоволенням фотографується для того, щоб потішити своїх фанатів прекрасними знімками.

Ані Лорак
Ані Лорак

Цього разу успішна співачка показала свої образи, в яких вона проводила своє дозвілля. На першому знімку можна побачити красиву артистку в одній накидці червоного кольору, що нагадує сорочку. Вона поклала руки на свою талію, показуючи, яка вона тонка.

А ось вже на другому знімку можна спостерігати знаменитість в шикарній сукні зеленого відтінку. Ані Лорак присіла перед камерою і показала свої стрункі і прямі ноги.

"Мої дорогі, сьогодні поділюся з вами своїми правилами у виборі гардеробу ☺ ️ не можна сліпо слідувати моді. Потрібно, щоб мода слідувала за вашим стилем. При виборі одягу я керуюся кількома простими правилами: 1. Параметр. 3. Однотонність. Вважаю, що принти візуально розширюють силует. 4. Акцент. Це може бути зона декольте, спина, ноги або ж аксесуари, коли це доречно", - підписала публікацію українська співачка.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

Нагадаємо, що українська артистка Ані Лорак показала, з ким вона проводить своє дозвілля.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита співачка Ані Лорак в стильному одязі заінтригувала своїх фанатів.

Також портал "Українці" писав, що успішна виконавиця Ані Лорак вразила аудиторію відвертими знімками.