Популярна українська ведуча новин на телеканалі "1+1", талановита журналістка, багатодітна мама Марічка Падалко розмістила зворушливу публікацію в соціальній мережі. Вона показала стару фотографію своєї бабусі і поділилася трагічною новиною.

Відповідний пост Марічка Падалко розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Українська телеведуча - дуже активний користувач у соціальній мережі. Вона щодня публікує різноманітні пости і ділиться історіями зі свого життя.

Цього разу, саме в День закоханих, українська журналістка поділилася своєю трагедією і розповіла історію з життя. На фотознімку можна побачити маленьку Марічку, що сидить на руках у своєї рідної бабусі.

"Ми вже рік без її порад, підтримки і любові. Символічно, що моя бабуся Тома пішла від нас саме на День Св. Валентина, бо для нас вона ним і була - мирила, об’єднувала, щось приховувала від кого треба, щось недоговорювала, щось підказувала", - підписала знімок знаменита ведуча.

Марічка Падалко
Марічка Падалко

Крім цього, Марічка розповіла про те, що вона була дуже близька зі своєю покійною бабусею.

"Я з тих, хто мав дуже сильний зв’язок з бабусею, і про деякі наші "справи" вона дозволила розповідати рідним лише після смерті. Я спостерігаю, як багато моїх знайомих торік втратили бабусь, тому сьогодні моя свічка і за них теж!", - поділилася телеведуча новин.

Фото Марічки Падалко
Фото Марічки Падалко

Нагадаємо, що талановита журналістка Марічка Падалко вразила публіку образом справжньої леді.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна телеведуча новин Марічка Падалко повідомила неприємну новину фанатам.

Також портал "Українці" писав, що телезірка Марічка Падалко розповіла аудиторії про своє дозвілля в столиці України.