Знаменита українська артистка, переможниця на масштабному конкурсі "Євробачення", чарівна і унікальна співачка Джамала зачарувала фанатів шикарною публікацією в соціальній мережі. Вона показалася зі своїм коханим людиною на дозвіллі.

Відповідний пост Джамала продемонструвала у своєму акаунті в Instagram.

Українська артистка - справжня легенда, вона принесла величезну перемогу для нашої країни. Талановита виконавиця посіла перше місце на дуже важливому і відомому конкурсі під назвою "Євробачення" зі своєю піснею "1944".

Відома співачка показала аудиторії теплі знімки на своїй сторінці в соцмережі. Вона здалася на прогулянці в Києві зі своєю коханою людиною. Пара тримається за руки і обіймається на тлі красивого Києва в районі Подолу.

Фото Джамали
Фото Джамали

"Любов Що таке любов? У кожного вона своя. Ось, наприклад, мій дворічний син каже, що любов-це такий хом'ячок 😂 Любов — це вміння чути, прислухатися, надихатися, йти в ногу, вміти дуріти, бути серйозними, переживати перешкоди, бути сильними. І разом з тим можливість зізнатися, якщо втомився, і здатися ненадовго. Підтримати, обійняти, підштовхнути і навіть плакати разом❤️", - прокоментувала знімки Українська знаменитість.

Фото Джамали
Фото Джамали

Нагадаємо, що українська співачка Джамала розповіла фанатам відверту історію зі свого життя.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Джамала звернулася до публіки в домашніх умовах.

Також портал "Українці" писав, що знаменита українська виконавиця Джамала показала свій робочий процес.