Дочка популярної української артистки, голови "Жіночого Кварталу" Олени Кравець Махати порадувала публіку шикарним постом у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показала свій щоденний вигляд в домашніх умовах.

Відповідну публікацію Маша Кравець продемонструвала на своїй сторінці в Instagram.

Мама юної 17-річної дівчини - дуже популярна і сильна жінка. Вона славиться своїм унікальним почуттям гумору і бере участь у багатьох українських проектах.

Фото Марії Кравець
Фото Марії Кравець

Ні для кого не секрет, що Олена Кравець є невід'ємною частиною команди студії "Квартал-95". Крім цього, вона-глава гумористичного шоу "Жіночий Квартал", де сама бере участь.

У Олени Кравець - троє дітей, старша дочка Марія - дуже активна дівчинка. Вона має дуже багато фанатів завдяки популярності своєї мами. Юна дівчина вже з малого віку звикла експериментувати зі своєю зовнішністю – то волосся пофарбує, то підстрижеться.

У публікації, яку Маша показала на своїй сторінці, можна побачити її в домашньому костюмі білого кольору – штани і светр з відкритими плечима. Дівчинка сидить перед камерою на ліжку, щоб потішити своїх фоловерів селфі-знімками.

"Сам себе не сфоткаєш-ніхто не сфоткає :)", - підписала публікацію дочка української зірки.

Фото зі сторінки Марії Кравець в Instagram
Фото зі сторінки Марії Кравець в Instagram

Юзери соціальної мережі, які підписані на сторінку популярної дівчини, перевалили число в 14 тисяч чоловік. Вони активно коментують знімки Маші.

"Блакитноока Богема", "Тому що красива дуже🤗 😉 💐", "богиня❤❤️", "ну яка🤤 🤤 🤤 🤤 🤤", - пишуть відгуки користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Маші Кравець в Instagram
Коментарі на пост Маші Кравець в Instagram

Нагадаємо, що юна дочка знаменитої артистки Олени Кравець Марія показала свій новий вигляд.

Як раніше повідомляв портал "Українці", багатодітна мама Олена Кравець показала публіці свого маленького сина.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Олена Кравець в терміновому порядку звернулася до фанатів.