Заслужена артистка Російської Федерації, телеведуча, актриса, а також українська естрадна співачка Наташа Корольова потішила аудиторію шикарною відеолентою зі своїм чоловіком. Закохана парочка здалася на даху висотного будинку в пікантних виглядах.

Відповідну публікацію Наташа Корольова розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Навколо популярної співачки ходить чимало різноманітних чуток, особливо, це стосується її особистого життя. Вона завжди знаходиться в центрі уваги пліткарів.

Фото Наташі Корольової
Фото Наташі Корольової

Подейкують, що її чоловік Тарзан зраджує своїй дружині на постійній основі, але справа до розлучення так і не доходить. Не дивлячись на це, Наташа Корольова продовжує публікувати кадри, на яких можна побачити її щасливою поруч зі своїм чоловіком.

У публікації на сторінці зірки можна побачити відеоленту, де вона з коханим стоїть на даху будинку і обіймається. Наташа оприлюднила такий пост на честь романтичного свята.

Юзери соціальної мережі, підписані на сторінку зірки, пишуть свої коментарі під відео. Вони не задоволені результатом таких подій і вважають, що Тарзан не гідний такої жінки, як Наташа Корольова.

"Наташа клас а цей все на публіку працює. Наташ ну не показуй його з собою тільки своїх шанувальників відштовхує цим вічно голим ніби нічого пристойного одягнути Немає, чоловік повинен з такою красивою жінкою особисто одягнути а то бомж якийсь", "Наташу обожнюю. Слухаю дуже часто. Ну Тарзан цей, вибачте... Не хочу поганих слів говорити . Не гідний!", "До чого ж неприємний тип! Із за нього тільки відписуюся.Хоча Наташа і син чудові", - пишуть відгуки фанати Наташі Корольової.

Коментарі на пост Наташі Корольової в Instagram
Коментарі на пост Наташі Корольової в Instagram

Коментарі на пост Наташі Корольової в Instagram
Коментарі на пост Наташі Корольової в Instagram

Нагадаємо, що знаменита артистка Наташа Корольова зачарувала аудиторію соковитими формами.

Як раніше повідомляв портал "Українці", успішна співачка Наташа Корольова згадала минулі часи з Ігорем Ніколаєвим.

Також портал "Українці" писав, що російська актриса Наташа Корольова обійняла напівголого Тарзана.