Сама епатажна і скандальна співачка на українській естраді, "суперблондинка", детектив на гіпершоу "Маска" Оля Полякова поділилася своєю неприємною ситуацією в соціальній мережі. Вона розмістила відеоролик, на якому озвучила свою проблему.

Відповідну публікацію Оля Полякова оприлюднила у своєму акаунті в Instagram у розділі Stories.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Українська артистка проживає в столиці України в одному з найбільш елітних районів. Її квартира знаходиться на останньому поверсі, через що у неї вдома протікає дах.

Скандальна співачка показала величезні бурульки, що висять біля її вікна, і з обуренням розповіла про це своїм фоловерам в соціальній мережі.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

"Подивіться, який кошмар, у мене знову тече дах. Ось це все падає, капає ось сюди, ось. Подивіться, в ЖЕК дзвоню, вони просто навіть не беруть трубку. Печерську районну адміністрацію просто ніхто не цікавить", - обурено звернулася Оля до публіки.

Крім цього, українська зірка показала величезні бурульки, які важать біля її вікна, і мокру стелю.

Деякі користувачі на фан-сторінках Олі Полякової додали, що то мабудь співачку настигла карма, через її хамську поведінку щодо Тіни Кароль та жартами над горем співачки. Але більшість співчувають Поляковій, адже дуже неприємно опинитися у такій ситуації.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

"Дивіться, яка краса, ось, все тече, все капає. А я вам казала, що приїхав ЖЕК і все збив? А вони с*ки не приїхали, уявляєте? Як все висіло, так все і висить. Зараз покажу вам, красені блін. А, вже все, вже навіть не відкривається вікно", - зі злістю звернулася до аудиторії українська зірка.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Нагадаємо, що знаменита артистка Оля Полякова розчарувала публіку неприродними знімками.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Оля Полякова показала фанатам, як вона готується до інтерв'ю.

Також портал "Українці" писав, що талановита виконавиця Оля Полякова заінтригувала публіку в цікавому приміщенні.