Аріадна несподівано для всіх пішла по стопах матері і вирішила долучитися до сценічної діяльності. Тепер дівчина зайнялася вокалом.

Довгий час дочка зірки не прагнула до медійності. Однак нещодавно дівчині виповнилося 15 років, вона створила "Instagram" і тепер активно ділиться останніми новинами.

Аріадна Волочкова та Анастасія Волочкова
Аріадна Волочкова та Анастасія Волочкова

"Блог про книги, фільми та серіали. Дівчина в береті, яка пише", - свідчить опис профілю. Зазначимо, на сторінку Аріадни вже підписалися практично 52 тисячі осіб.

Як повідомляє "П'ятий канал", раніше дочка балерини активно займалася танцями, але тепер вирішила присвятити себе вокалу. Сьогодні дівчина опублікувала нове відео. На кадрах вона виконала відому партію Фредді Мерк'юрі з легендарної групи Queen.

Під час виступу починаюча виконавиця артистично рухається по сцені і пританцьовує. Захоплена Анастасія Волочкова сидить збоку і з захватом слухає дочку. В кінці відео вона раптово схоплюється і кидається обіймати спадкоємицю.

Багато передплатників підтримали юну співачку. "Цікавий образ, відмінно одягаєшся! Не соромся – голос милий!", "Красиво, молодець", " Аріша, розумниця! Голос хороший"," Здорово, успіхів", – писали вони.

Однак не всім припало до душі виконання дівчини. "********просто!", "Це небезпечна затія. І добром вона не закінчиться. Ох", " Боже, навіщо?", "Мені не сподобалося, співаєте ви погано!", "Жахливо", – обурювалися недоброзичливці. Багато хто звинуватив Аріадну в тому, що вона видаляє "неугодні" коментарі.