Не так давно Олеся Железняк прочитала про себе плітки в пресі. Стверджувалося, що актриса сильно поправилася. За словами зірки серіалу "Свати", ті публікації в ЗМІ вибили її з колії.

Олеся Железняк
Олеся Железняк

Про те, що розтовстіла, артистка дізналася по дорозі на зйомки.

"Спочатку була інформація, що я поправилася на 30 кілограмів, а до вечора кілограми збільшилися – було 40 кілограмів. Я так засмутилася. Жахливо", - згадала Олеся Железняк у свіжому інтерв'ю.

Олеся Железняк
Олеся Железняк

За словами артистки, в результаті вона приїхала на майданчик сама не своя. "Знімаюся і думаю:"напевно, у мене зараз обличчя таке повне". Я починаю тягнути підборіддя. Потім на перегримі я піднімаюся по сходах. Йду по сходах і відчуваю, що мені важко йти. Я думаю: "Господи, яка ж я товста. Яка ж я жирна", - повідала Олеся.

Олеся Железняк
Олеся Железняк

Зірка серіалу "Свати" згадала, як того дня постійно запитувала свого партнера по кадру Євгена ситого про те, як виглядає. Цим Олеся привела колегу в замішання. До кінця зміни у Железняк з'явився страх, що, переодягаючись після зйомок, вона не влізе у власний одяг.

Олеся Железняк
Олеся Железняк

Олеся Железняк підкреслила, що артисти – вразливі люди. Журналісти, вважає зірка "Сватів", повинні бути обережнішими. Подібні статті завдають біль і ранять.

Олеся Железняк
Олеся Железняк

"Слава Тобі господи, все в житті порівну. Через два дні написали, що я погладшала на 40 кілограмів. Я спочатку засмутилася, а потім думаю: "яке ж щастя, що так написали, тому що ще дня чотири, якби я протрималася в образі Заслуженої артистки, в родині мене втратили б", - розсміялася Олеся Железняк.