Популярна українська актриса, яка отримала величезну славу завдяки серіалу "Свати", двічі номінована премією "Телетріумф" Анна Кошмал потішила аудиторію знімком у соціальній мережі. Вона показалася в щоденному вигляді в одному із закладів Західної України.

Відповідну публікацію Анна Кошмал опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Ні для кого не секрет, що український проект "Свати" став найуспішнішим за всю історію України. Популярна актриса почала зніматися в цьому серіалу ще в юному віці, що дало їй величезну популярність. З тих пір красива дівчина знаходиться в центі уваги.

У своїй публікації талановита актриса постала перед фанатами в сорочці в клітку. Вона сидить в одному із закладів у красивому місті Львові.

Варто відзначити красиву атмосферу - зелені рослини, приємне світло і незвичайні написи біля столиків "Веганки – файні коханки. Веганці - файні коханці". Українська знаменитість сидить за столом, випиваючи чашку кави перед камерою об'єктива.

Фото Анни Кошмал
Фото Анни Кошмал

"Кілька років тому Львів став моїм другим домом. І це справжній подарунок долі. Тут завжди чекають і зустрічають з турботою і любов'ю. 🏠 ❤ ️ ", - прокоментувала свою публікацію молода телезірка.

Анна Кошмал має величезну підтримку з боку української аудиторії. На її сторінку в соціальній мережі підписано майже 600 тисяч осіб. Вони впевнені, що актриса – справжній самородок кінематографа.

Анна Кошмал
Анна Кошмал

Нагадаємо, що популярна українська актриса Анна Кошмал показала публіці своє дозвілля.

Як раніше повідомляв портал "Українці", зірка телебачення Анна Кошмал зачарувала публіку відвертим знімком.

Також портал "Українці" писав, що талановита актриса Анна Кошмал розповіла про прем'єру нового фільму зі своєю участю.