Український співак Олег Винник розповів розповів в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону, чому він ніколи не говорить про Сове особисте життя.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

На питання про те, чому він приховує свою дружину, артист заявив, що він просто не афішує своє особисте життя.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

- Я не приховую нікого, я просто не афішую, я про це не говорю. Для мене, в першу чергу, є адекват. Хлопці, моменти Історичні, болючі - як може артист приїхати на похорон своєї мами, коли тобі впритул камера йде. У тебе вмирають родичі, ти на похоронах будеш стояти і показувати прямий ефір, як ти ховаєш матір? У чому інтерес, в чому ви хочете шоу побачити? Як я ридаю, як я ржу, з ким я приїхав, сім'я, не сім'я, діти? Хлопці, у вас є щось святе? І я собі вирішив залізобетонно-не потрібно робити так, щоб до тебе лізли. Ти все покажеш, тобі не повірять-вони будуть рити Шукати, - відповів Винник.

Також співак зазначив, що на сьогоднішній день він є щасливою людиною, а маніпулювати сім'ями він не вважає за потрібне.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

- Що мені залишилося показати? Що у мене в спальні і під брюками. Весь. Це смішно. Коли я бачу, що хтось із колег, як раніше маніпулює сім'ями. Ну, нафталіном пахне все...А толку? Ти ж не знаєш, чи будеш ти завтра стояти на сцені, чи будеш співати, чи дасть тобі Бог Пісні, можливості, здоров'я. Я сьогодні щаслива людина.. Та навіть, якщо завтра мені доведеться злягти, або взагалі померти цю секунду, я щаслива людина, я вдячний за все. Любіть один одного, і більше нічого немає в цьому житті кращого. Я шалено щасливий. Артист повинен бути щасливим, - підкреслив він.

За словами Винника, коли він повертається додому з гастролей, він відчуває себе щасливим. Але по приїзду додому йому необхідно близько тижня, щоб доробити всі свої справи, робочі моменти і заспокоїтися морально.

Олег Винник старанно приховує своє особисте життя, а журналістам лише робить тонкі натяки на те, що його серце невільне. З чуток ЗМІ, артист давно одружений і його дружиною нібито є Таїсія Сватко, яка співає на бек-вокалі у Винника під сценічним псевдонімом Таюне. Журналісти навіть писали, що у пари є син.