Популярна українська зірка, найскандальніша і епатажна особистість на українській естраді, "королева" шоу-бізнесу Оля Полякова показала відеоленту в соціальній мережі. Вона показала результат своєї п'ятиденної битви з районною адміністрацією.

Відповідну публікацію Оля Полякова розмістила в своєму акаунті в Instagram в розділі Stories.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

"Хлопці, дивіться, ось ці бурульки, просто замок снігової королеви, обмерзло все, це мої вікна. Ось там ось чоловік зверху, бачите? Прилетів Карлсон на допомогу через п'ять днів. За п'ять днів воно могло вже кого завгодно вбити, але гаразд. Все це робиться такими ось кустарними методами, одну людину заслали туди. Тому я рятую не тільки свою квартиру, але і людей, які ходять під вікнами", - звернулася до публіки українська зірка.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Крім цього, скандальна артистка показала відео, на якому вона спілкується з літніми сусідами.

"Тільки Оля Полякова так може, більше ніхто, дай бог тобі здоров'ячка. Йди з собачкою, я хочу селфі забацати, щоб всі сьогодні обдуріли", - звернувся літній чоловік до знаменитості.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

На це Оля Полякова звернулася до свого сусіда зі словами про те, що можна тільки "кіпішем" вирішити щось в нашій країні.

"Скажіть, а це нормально, що тільки кіпішем можна це робити? Вони повинні приїжджати, це їхня робота!", - з обуренням повідомляє артистка.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Нагадаємо, що популярна співачка Оля Полякова знатно протроллила саму себе.

Як раніше повідомляв портал "Українці", епатажна артистка Оля Полякова розчарувала фанатів своїм виглядом на дозвіллі.

Також портал "Українці" писав, що знаменита виконавиця Оля Полякова показала, як потрібно відриватися з подружками.