Відомий білоруський актор, телеведучий, популярний продюсер і сценарист, зірка гумористичного проекту "Дизель Шоу" Євген Сморигін потішив публіку постом у своєму акаунті в соціальній мережі. Він показався в своєму улюбленому образі і звернувся до аудиторії.

Відповідну публікацію Євген Сморигін оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що білоруський актор володіє непоганим почуттям гумору. Він це показує в одному з найпопулярніших гумористичних проектів "Дизель Шоу".

Дизель шоу
Дизель шоу

Актор народився в Мінську, де він відучився в педагогічному інституті. Після цього він переїхав до Києва, де знайшов свою любов Ліду. Варто відзначити, що у подружжя дуже багато дітей – три сини. У вільний час талановитий актор проводить з дітьми.

У своїй публікації комік постав перед публікою в своєму улюбленому вигляді і розповів про те, що він хоче виставити на аукціон свій концертний костюм.

"Я хочу підтримати білоруських діячів культури в такий непростий для моєї Батьківщини час. Дуже хочеться, щоб гумор і сатира змогли прорватися крізь перепони цензури і безглуздості і допомогли добру перемогти зло. На підтримку руху культурної солідарності я виставляю на благодійний аукціон свою ЧПешную форму, яка просякнута жартами і сатирою, духами прихильниць, пилом вокзалів і шумом оплесків. Посилання на аукціон в сторізі!", - підписав свою публікацію талановитий гуморист.

Фото Євгена Сморигіна
Фото Євгена Сморигіна

Нагадаємо, що актриса гумористичного проекту "Дизель Шоу" Вікторія Булітко здивувала публіку несподіваним чином.

Як раніше повідомляв портал " Українці", зірка "Дизель Шоу" Вікторія Булітко різко змінила вигляд, чим викликала критику на свою адресу.

Також портал "Українці" писав, що актор з "Дизель Шоу" Сергій Писаренко нагадав про старі добрі часи "КВК".