Знаменита українська ведуча новин на телеканалі "1+1", чарівна Соломія Вітвіцька порадувала публіку шикарними знімками в соціальній мережі. Вона показалася зі своїми близькими подружками і привітала жіночу аудиторію зі святом.

Відповідний пост Соломія Вітвіцька оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Знаменита українська зірка новин постала перед фанатами в різноманітних виглядах. Вона показала шикарні кадри зі своїми близькими подругами, на яких можна побачити дівчат в різні пори року і їх обличчя.

Варто відзначити, що всі жінки дуже близькі один з одним. На фотографіях так і відчувається приємна атмосфера і справжня жіноча дружба.

"День жіночої дружби. ❤️ Дякую усім подругам за плече і щирість! І не змогла усіх позначити та усі світлини не помістилися в галерею. Але усіх люблю і обожнюю зустрічатися❤️❤️❤️Позначайте своїй подружок! Діліться зворушливими історіями!)", - підписала знімки телезірка.

Фото Соломії Вітвицької
Фото Соломії Вітвицької

Підписники Соломії, не стримуючи емоцій, не змусили чекати свою улюбленицю з відповідями.

"Моя дівчинка, кохана обним обіймаю тебе", "Дякую, що ти моя подруга! Що цей океан мудрості, доброти та світла, поруч❤️ Люблю!", "Соля😍😍😍😍❤️", "😍😍🔥🔥🔥який гарний день) треба запам'ятати) а ти просто притягуєш до себе таку тусу) що і без дружби ніяк об обіймаю)))", - коментують знімки юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Соломії Вітвіцької в Instagram
Коментарі на пост Соломії Вітвіцької в Instagram

Коментарі на пост Соломії Вітвіцької в Instagram
Коментарі на пост Соломії Вітвіцької в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська телеведуча Соломія Вітвіцька дала дуже добру пораду українській аудиторії.

Як раніше повідомляв портал " Українці", знаменита українська телеведуча новин Лідія Таран показала своє дозвілля з дочкою.

Також портал "Українці" писав, що талановита телезірка Соломія Вітвіцька розповіла дуже смішну історію з життя.