Популярна українська співачка Оля Полякова вразила шанувальників відвертою заявою. Артистка зізналася, що перед шлюбом зі своїм чоловіком вона була його коханкою.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Як розповіла співачка в програмі "Зірковий шлях", на початку її роману з Вадимом Поляковим чоловік був одружений. Однак довго Оля не залишалася в статусі коханки. Як тільки між парою спалахнули почуття, він офіційно розлучився і почав зустрічатися з харизматичною артисткою.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Я була коханкою у свого чоловіка. Недовго, тому що він дуже рішучий, не став мучити ні одну, ні другу. Він це коло розірвав і все. Але я пережила цю історію, знаю, що це таке, розумію цю жінку, її горе, і трикутник – це неприємно. Це трагічна ситуація - зізналася Оля Полякова.

Крім цього, вона порадила всім жінкам, які опинилися в подібній ситуації, не жити в любовному трикутнику. В такому випадку, як стверджує Оля Полякова, краще або повернути чоловіка, або піти від нього.

пост Олі Полякової в Instagram
пост Олі Полякової в Instagram

Зараз артистка щасливо живе зі своїм чоловіком в їхньому маєтку в Київській області. Пара спільно виховує дочок Марію і Алісу. Водночас Оля Полякова не приховує, що її коханий проводить більше часу з дітьми, ніж вона.

"Вадим з дітьми займається, він у нас мама-тато. У нього пізно з'явилися діти, тому він дуже свідомий з ними, хороший батько, хоче бачити, як вони ростуть. Він дуже багато працював у своєму житті, сьогодні працює значно менше", - додала вона.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Що відомо про шлюб Олі Полякової?

Артистка зізналася в інтерв'ю 2015 року, що познайомилася з бізнесменом Вадимом Поляковим досить випадково. Вона отримала замовлення на виступ на благодійному вечорі, який виявився днем народження чоловіка. Дізнавшись про обман, Оля Полякова влаштувала великий скандал і відмовилася виходити на сцену. За витівку друзів Вадим вирішив особисто вибачитися і почав спілкування з артисткою. Вже після концерту між ними почався роман.

До вівтаря Оля і Вадим пішли в 2004 році. Після церемонії подружжя оселилося в будинку бізнесмена, який, за словами співачки, спочатку нагадував холостяцьке житло. Тепер Оля Полякова зробила розкішний ремонт, який демонструє своїм передплатникам в мікроблозі.