Єгор Дружинін працював над концертом Алли Пугачової, який вона організувала на честь свого ювілею кілька років тому. Хореограф згодом скаржився, що йому і танцювальному колективу довелося дуже важко.

Фото Алли Пугачової
Фото Алли Пугачової

Примадонна мала великі вимоги, але не завжди уявляла, як їх реалізувати, не бачила підсумку роботи.

Єгор Дружинін навіть думав про те, щоб розірвати ділові відносини з Аллою Пугачовою. Він зізнавався, що його дуже дратували деякі слова зірки, які та кидала як йому, так і його колективу.

"Алла Борисівна часто вимовляла фразу, яка мене дуже зачіпала: "Я ж вас не знаю!"Це ставилося не тільки до мене, але і до мого балету", - розповідав хореограф.

Фото Алли Пугачової
Фото Алли Пугачової

Тепер Єгор зізнався, що його дружина Вероніка була в курсі того, що переживав він, і їй категорично не подобалися витівки Примадонни. Дружинін повідомив в інтерв'ю YouTube-шоу Dancetory:

«У неї є авторитети, але як би шанобливо вона не ставилася до людини, яка ранить або ображає мене, тут бережися. Я її утримував за руки і за ноги, поки ми робили концерт Пугачової. Вона б навіть Аллі Борисівні не посоромилася сказати в очі, якби її щось бентежило. Ясна річ, що історично вони в різних категоріях знаходяться. Те, що Алла Борисівна зробила для нашої культури, поп-культури, звичайно, дорогого коштує. Вона назавжди увійшла в історію. Але по-побутовому, як жінки, думаю, вони один одного стоять. Там ще незрозуміло, хто сильніший".