Мама Наташі Корольової відзначила 75-річчя в дуже дивному образі. Людмила Поривай приміряла сукню з відкритими плечима, а на голові у неї красувалася корона.

"Мамуля! Ти у нас зірка!!! Ти унікальна і неповторна! Ти молода і пустотлива!!! Ти професіонал з великої літери, педагог і наставник! По всьому світу твої студенти створили унікальні творчі колективи! Ти вмієш надихати і заряджати особливою творчою енергією!!! Люблю тебе! З ювілеєм!!! Тільки здоров'я!!!"- захоплювалася матір'ю співачка в Instagram.

пост Наташі Корольової в Instagram
пост Наташі Корольової в Instagram

Примітно, що основні позитивні коментарі про матір Наташі написали лише її колеги по цеху відзначаючи, яка мама розумниця-красуня і відмінно виглядає в свої роки. А ось шанувальники екстравагантний образ літньої жінки зовсім не оцінили і випробували справжній жах від такого образу. Люди відзначили, що жінці слід було б бути скромніше враховуючи її вік і навіщо виставляти напоказ вже зовсім не молоде тіло.

Стареть надо красиво, и в зеркало тоже иногда надо смотреть, и желательно без розовых очков🤔🙄 svetlana_sochi_

Как Наташа могла такое допустить.. ? ludmilla_mila52

Це коли людина застрягла на 20 році життя .Ну,плече вже б прикрили. lastovskairina

Наташа Корольова і її мама
Наташа Корольова і її мама

Здоровья, конечно и всех благ вашей маме. Но это какой то фильм ужасов. shatalova.elena

Это просто жесть, выкладывать своё старьё, не стыда, не совести ( liubovtancheva

Сразу подумала Борис Моисеев v_victory_s

Очень скользкая женщина, ведра три масла израсходовали. Хотя, для своих лет выглядит не плохо. Только плечи и некоторые части тела можно было прикрыть. irinakanc