Дочка Олі Полякової-Марія-відчайдушно намагається наслідувати свою маму у всьому і навіть у скандальносі.

Про це свідчать нещодавні спроби Марії Полякової висловитися щодо чистоти нації українців та ставлення до інших.

Маша Полякова
Маша Полякова

Також старша дочка відомої співачки намагається перещеголяти маму в красивих знімках, регулярно викладаючи їх в соціальній мережі Instagram.

Маша Полякова
Маша Полякова

Але досвіду у Марії явно поменше, ніж у її мами, тому часто і відбуваються деякі конфузи. Наприклад, в одному зі своїх постів дочка Олі Полякової вирішила запитати у своїх підписників, які їм подобаються літні табори.

Свій пост Маша доповнила трьома фотознімками, на яких постала в різних позах. Багато користувачів порахували, що Маша виглядає просто відмінно і з радістю відповіли на питання.

Очень красивая😍Не слушай завистников! anika_anya

Маша Полякова
Маша Полякова

Але деякі українці звернули увагу на вигляд Марії. Обличчя дівчини покривав товстий шар косметики, який особливо був помітний на фотознімках крупним планом.

Зачем так сильно краситься. В 25 лет тебе захочется быть моложе. Все девушки хотя в 25 выглядеть моложе. kuzminskayatatyana

Слой тонального крема больше чем у взрослых женщин 🙊 viazovska_

Не родись красивой а родись все за мамины деньги👏

Что за бред, 😂😂😂 Моя собака и то лучше позирует для фото!! alionchik_milaeva_kushnir

Також люди звернули увагу на те, що мабуть вислизнуло від погляду Марії – неприємна пляма на простирадлі на одному зі знімків.

Маша Полякова
Маша Полякова

Девушка красиво позирует, бесспорно. Но что за пятно на простыне на третьем фото? Фу такое постить lesia_ofigennaya

Раніше ми писали, що донька популярної української співачки і головної блондинки країни Олі Полякової продовжує робити кроки у своїй модельній кар'єрі і збирати армію шанувальників у соціальній мережі Instagram.

Зараз за особистою сторінкою 15-річної Маші спостерігає понад 150 тисяч підписників.

Юна зірка часто радує шанувальників яскравими фотографіями зі всіляких фотосесій. Цього разу Маша поділилася незвичайними кадрами в кущах. Довговолоса красуня позує в зеленому саду на тлі кущів. На ній коротка білосніжна сукня з мереживними вставками та грубі сірі черевики.