Знаменита українська співачка, член тренерського складу на музичному проекті "Голос.Діти", заслужена артистка України Світлана Лобода потішила аудиторію відеороликом у своєму акаунті в соцмережі. Вона показалася в щоденному вигляді у приватного літака.

Відповідну публікацію Світлана Лобода розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Фото Світлани Лободи
Фото Світлани Лободи

Популярна українська співачка вже багато років радує публіку своєю творчістю. Вона пише і співає свої пісні, які до душі публіці різного віку.

Останнім часом у неї дуже активно просувається кар'єрне зростання. Знаменитість давала свій сольний концерт в ОАЕ на початку 2021 року, де підкорила публіку своїм талантом. На сьогоднішній день вона вже знялася в новому сезоні проекту про "сліпі прослуховування" "Голос.Діти".

Світлана дуже любить показати на публіку свої відверті вбрання, зводячи з розуму всіх чоловіків і змушуючи жінок їй заздрити. Цього разу епатажна співачка поділилася відофайлом, на якому можна побачити її в щоденному вигляді в приватному літаку.

"Полетіла на концерт🙊", - підписала відео знаменитість.

Фото Світлани Лободи
Фото Світлани Лободи

Мільйонні фоловери Світлани не змусили її довго чекати і тут же почали коментувати публікацію української артистки.

"Не жирно?, Літай як усі, не дражни людей", "Бірку відірви з сумки😂 😂 😂", "За тебе дядько працювати не буде. Шурувати. Тягни лямку😷 💥 🔫 🤡 👍", - пишуть відгуки юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Світлани Лободи в Instagram
Коментарі на пост Світлани Лободи в Instagram

Коментарі на пост Світлани Лободи в Instagram
Коментарі на пост Світлани Лободи в Instagram

Нагадаємо, що знаменита українська співачка Світлана Лобода потішила фанатів відвертими знімками з автомобіля.

Як раніше повідомляв портал "Українці", епатажна співачка Світлана Лобода зачарувала публіку шикарним виглядом з відпочинку.

Також портал "Українці" писав, що скандальна виконавиця Світлана Лобода у відвертій сукні виступає перед дітьми на музичному шоу.