Дівчина не приховує від передплатників навіть самі непривабливі моменти.

Українська блогерка Анастасія Покрищук прославилася завдяки своїм аномально великим вилицям, зробленим за допомогою косметологів. Тепер дівчина зважилася на ще одне перетворення, підготовку до якого з радістю продемонструвала підписникам у "Інстаграмі".

Анастасія Покрещук
Анастасія Покрещук

Екс-учасниця шоу "Пацанки" показала фото з кабінету стоматолога, де постала з обточеними під коронки зубами. Блогерка раніше вже піддавалася подібній процедурі в Туреччині, але захотіла змінити колір емалі. "Зробили круті. Але я хочу біліше. Зараз буде ще ненатуральніше, до чого я і прагну. І за зуби Я не боюся, так як через пару-трійку років планую імпланти", — заявила вона в коментарях.

пост Анастасії Покрещук в Instagram
пост Анастасії Покрещук в Instagram

Незважаючи на те що деяких підписників фото жахнуло, багато оцінили підхід Анастасії до ведення блогу. Юзери подякували їй за "придатний контент".

"Це вам не плюшевий фотошоп оксамитових блогерів, за що я тебе люблю, крихітко", - пише mapinka7.

"Навіть на onlyfans контент не такий класний😂 😂", - впевнений silverkeller1.

"Коли вмієш робити гідні фото🔥 😂 😂 😂", - пише instakia_ua.

"Не перегинайте палицю!",- злякалася olga_sol55.

Фото Анастасії Покрещук
Фото Анастасії Покрещук

Анастасія кардинально змінила зовнішність в 26 років. За словами дівчини, вона тоді працювала продавцем і була дуже незадоволена тим, як виглядає.

"Подивилася на себе в дзеркало і зрозуміла, що я урод. Працювала продавцем, нічого не їла, збирала гроші на збільшення губ. Як тільки накопичила, відразу побігла до косметолога. Просто обожнюю колоти морду", - зізнавалася вона в інтерв'ю"КП в Україні".

Блогерка звикла до підвищеної уваги і косих поглядів і не збирається зупинятися на досягнутому. У планах у незвичайної інста-Діви було збільшення грудей.