Російський і Радянський композитор, талановитий музикант, піаніст і гітарист, а також автор пісень, співак, продюсер і актор, народний артист РФ Ігор Ніколаєв розчулив мережу новим знімком. Артист прикріпив фото зі своєю дружиною Юлією Проскуряковою і присвятив їй найтепліші слова.

Відповідну публікацію Ігор Ніколаєв розмістив у своєму акаунті в Instagram.

Відомий композитор багато років тому розлучився з популярною співачкою Наташею Корольовою, після чого обидві зірки обзавелися своїми сім'ями. Артистка вийшла заміж за танцюриста і стриптизера Тарзана, а Ігор Ніколаєв одружився з молодою Юлією Проскуряковою.

Музикант вирішив присвятити свій новий пост, як раз таки, своїй молодій дружині. Він поділився милим сімейним знімком з Юлією і написав, що рівно 15 років тому вона з'явилася в його житті і круто змінила її.

"У цей день, 21 Лютого, 15 років тому, ти з'явилася в моєму житті, і вона стала іншою! Спасибі за нове життя, спасибі за нашу Веронічку! Люблю тебе❤️🙌 🎹", - підписав свій фотознімок російський і радянський композитор.

Скріншот зі сторінки Ігоря Ніколаєва в Instagram
Скріншот зі сторінки Ігоря Ніколаєва в Instagram

Передплатники музиканта довго не стали томити Ігоря і почали коментувати його сімейну милу фотографію.

"Ви збіглися один з одним на всі 100% урааааа. Вітаємо вас 🌹🌹🌹🥂❤️❤️❤️", "вітаємо!!!! Випиваємо за любов! 🥂 🥃 🥂 🥃 🥂Щастя величезного вам, хлопці! 💞 💖 💞 💖 💞 Ураааа!!!!!", "Не знаю може це я одна така, але з королевою ігор Ніколав був як чоловік, як зірка, а зараз як то награно, простенько. Хочеш бути щасливий будь", - написали фоловери радянського музиканта.

Коментарі зі сторінки Ігоря Ніколаєва в Instagram
Коментарі зі сторінки Ігоря Ніколаєва в Instagram

Коментарі зі сторінки Ігоря Ніколаєва в Instagram
Коментарі зі сторінки Ігоря Ніколаєва в Instagram

Нагадаємо, що російська співачка Наталія Корольова поділилася кліпом зі своїм колишнім чоловіком Ігорем Ніколаєвим.

Як раніше повідомляв портал "Українці", артистка Наташа Королева назвала причину розлучення з Ігорем Ніколаєвим.

Також портал "Українці" писав, що композитор Ігор Ніколаєв написав прощальне послання своєму померлому другові.