Дуже відома українська телеведуча, талановитий режисер, колишня ведуча тревел-шоу "Орел і Решка" Жанна Бадоєва потішила публіку шикарними знімками в соціальній мережі. Вона показалася в щоденному вигляді закордоном і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Жанна Бадоєва розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Відома ведуча постала перед публікою в цікавому вигляді - сонцезахисні окуляри, леопардове пальто, чорно-біле плаття і масивні черевики. Вона показалася на одній з вулиць в красивому закордонному місті.

"Доброго ранку!!! Я вже прокинулася!!! Чекаю свою каву і вже включила телевізор)))) чекаю "життя інших"!!! Але всю програму не встигну подивитися, потрібно піти в гості до пенсіонерки (95 років), дізнатися, як вона живе, сказали, що на сніданок у неї шампанське️ ️піду все дізнаюся і потім вам розповім)))) відмінного дня всім)))", - прокоментувала знімки телезірка.

Фото Жанни Бадоєвої
Фото Жанни Бадоєвої

Численні підписники української телеведучої не змусили себе чекати і тут же почали залишати свої відгуки під постом популярної жінки.

"Завзята пенсіонерка", "шузи просто бомба💣", "найстильніша і модна і розумна і креативна🔥 🙌❤️", - залишають коментарі фоловери мандрівниці.

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Нагадаємо, що знаменита телезірка Жанна Бадоєва показала публіці шикарну екзотичну атмосферу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна шоувумен Жанна Бадоєва показала українцям країну, в якій не було пандемії.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Жанна Бадоєва після новорічних свят звернулася до аудиторії.