Найскандальніша і епатажніша співачка на українській естраді, відома, як "Королева ночі", член детективного складу на гіпершоу "Маска" Оля Полякова оприлюднила відеоленту у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася в спортивному одязі у себе на дачі і звернулася до фанатів.

Відповідне відео Оля Полякова розмістила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Талановита співачка - одна з найактивніших користувачів у соціальній мережі. Вона щодня розміщує різноманітні пости, на яких показує своє життя. Мільйонні підписники просто в захваті від свого кумира.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Цього разу скандальна артистка постала перед фанатами в чорному спортивному костюмі. Вона лягла на підлогу, щоб похитати прес і зняти себе на камеру телефону.

"А хто тут у нас займається спортом? Раз, два, три, чотири. А ви?",- звернулася до фанатів українська знаменитість.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Ні для кого не секрет, що талановита співачка завжди знаходиться в центрі уваги. Вона відрізняється від маси інших представників українського шоу-бізнесу. Оля постійно і ретельно стежить за своєю зовнішністю.

Артистка володіє шикарним тілом і пишними формами, а її обличчя – завжди чисте від косметичних процедур. Всі фанати впевнені, що Оля – найкрасивіша і талановита жінка.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Нагадаємо, що скандальна українська артистка Оля Полякова повалялася Гола в снігу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита співачка Оля Полякова поспілкувалася з сусідами у дворі.

Також портал "Українці" писав, що успішна виконавиця Оля Полякова показала свого близького друга і відверті вбрання.