Ведучий соціального ток-шоу «Говорить Україна», яке виходить у будні на каналі «Україна», став щасливим власником милого цуценя.

Ведучий каналу «Україна» Олексій Суханов завів собаку. Про це Олексій повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі.

«Понад два місяці ми разом і тепер час знайомитись, бо ми трохи підросли, освоїлися, і бешкетуємо майже цілодобово...моє величезне Щастя на ім’я Арті...мій Друг, і моя любов до нього, як і його бешкетування без перерви на обід та вихідні», – прокоментував фото, на якому позує із чотирилапим другом Олексій Суханов.

Олексій Суханов
Олексій Суханов

Цуценя породи йоркіпу ведучий ток-шоу «Говорить Україна» придбав у одному з розплідників породистих собак. Там же обирали собі домашніх улюбленців чимало зірок, серед який співак та продюсер MONATIK.

Йоркіпу не тільки схожі за зовнішністю на плюшевих ведмедиків, а ще й дуже кмітливі та легко піддаються дресируванню. Йоркіпу – це нова дизайнерська порода, суміш кращих представників чистокровних мініатюрних пуделів з йоркширськими тер'єрами. Йоркіпу виростають невеликих розмірів – до 2 кг, і відрізняються ласкавим характером та енергійністю. Остання риса вже зараз проявляється у цуценяти Олексія Суханова, про що свідчать 6 пар взуття ведучого, які встиг спробувати на зуб маленький Арті.