Знаменита українська сольна співачка, чарівна артистка, підопічна успішного продюсера Потапа, член тренерського складу на музичному шоу "Голос Країни" Надя Дорофєєва порадувала аудиторію шикарними знімками в соціальній мережі. Вона показалася у відвертому вигляді в пікантних позах.

Відповідний пост Надя Дорофєєва оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Красива і молода співачка постала перед фанатами у відвертому образі. Вона позувала перед камерами у відвертому вбранні, показуючи всі свої принади, сидячи на дивані. На фотографіях можна побачити різноманітні пози, які наштовхують на думку, що Надя вже готова до приходу весни.

"Голосуємо))) став у коментах ЕМОДЖІ, хто ти сьогодні 1.сестриця 💁 🏼 ♀ ️ 2.левиця 🦁 3.тигриця 🐯 4.Бабак 🐿 5.лінивець 🦥", - підписала знімки українська знаменитість.

Фото Наді Дорофєєвої
Фото Наді Дорофєєвої

Багатомільйонні фанати, підписані на сторінку своєї улюблениці, моментально відреагували на пост і почали залишати безліч коментарів.

"Я звичайно - 5, а ти 6 (богиня)☺❤️", "5 в 1, так вважається?) 🤔 😂", "Яка ти чудова ❤ ️😻Я відчуваю себе ганчіркою,але не можу знайти цей смайлик😅 😂", "Бабак....", "Ми Додошата Евері дей🐥 🤍", " додошата❤❤️", - пишуть відгуки фоловери Наді.

Коментарі на пост Наді Дорофєвої в Instagram
Коментарі на пост Наді Дорофєвої в Instagram

Коментарі на пост Наді Дорофєвої в Instagram
Коментарі на пост Наді Дорофєвої в Instagram

Нагадаємо, що молода українська артистка Надя Дорофєєва заворожила публіку відвертими знімками в соцмережі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна виконавиця Надя Дорофєєва розповіла фанатам про нову пісню.

Також портал "Українці" писав, що успішна співачка Надя Дорофєєва у відвертих позах звела з розуму чоловічу аудиторію.