Популярна українська телеведуча, любляча дружина, чарівна актриса, колишня ведуча танцювального шоу "Танцюють всі!" Лілія Ребрик зачарувала публіку шикарною фотографією на своїй сторінці в соціальній мережі. Вона показалася в шикарному образі в домашніх умовах і звернулася до українців.

Відповідною публікацією Лілія Ребрик поділилася у своєму акаунті в Instagram.

Успішна дівчина постала перед публікою в красивому вигляді - стильна зачіска, білий костюм, під яким можна побачити чорну блузку, що відкриває вид на шикарне декольте актриси.

"Останній понеділок лютого і - що найбільше додає сил і настрою - останній ЗИМОВИЙ понеділок! Всього 7 днів і - весна 💗💗💗! Її подих уже відчувається! Помітили, що вже пізніше сідає сонце? Що повітря вже пахне нотками весни? Що вже є якесь передчуття чогось нового, надихаючого? Ось тільки ці брудні кучугури чи то снігу, чи то криги - розчаровують, хоча й вони є вісниками довгоочікуваної весни! Запасайтеся терпінням, готуйтеся змінити гардероб (щоб у ньому було побільше яскравого цієї весни), мрійте, будуйте плани і чекайте весни! Всього 7 днів ❤️❤️❤️ Гарного вам понеділка! #лилияребрик #ліліяребрик #весна2021 Фото @elenponomaryova 📸 Look @nadiya_dumka @amoreshop_makeup 💄", - підписала свою публікацію українська актриса.

Фото Лілії Ребрик
Фото Лілії Ребрик

Нагадаємо, що популярна актриса Лілія Ребрик показала українцям свій новий образ.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна телеведуча Лілія Ребрик звернулася до української аудиторії.

Також портал "Українці" писав, що відома телезірка Лілія Ребрик показала фанатам свої соковиті форми.