Шанувальники Алли Пугачової звернули увагу на збільшені губи Примадонни. Алла Пугачова регулярно пропадає на кілька днів а потім з'являється в несподіваному образі.

Або ж навпаки-люди не раз звертали увагу, що після чергового зникнення, Алла Пугачова поверталася трохи не в собі і з перекошеним обличчям. Це пов'язують з черговою пластичною операцією відомої співачки.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Косметолог Марта Орлова впевнена, що це не макіяж, а наслідок ін'єкцій.

"Алла Борисівна зробила у своєму житті багато операцій і естетичних процедур. Варто визнати, що вона виглядає дуже молодо і привабливо для своїх років. Це результат ендоскопічного ліфтингу чола, smas-ліфтингу, блефаропластики (пластика століття була вже, думаю, не один раз). До списку операцій сміливо додаємо недавні ін'єкції ботокса, філерів і введення ниток. Був момент кілька місяців тому, коли кидалася в обличчя гіперкорекція, але це очікувана тактика, коли хочуть збереження максимального результату після періоду реабілітації та усадки тканин", — перераховує фахівець.

Максим Галкін та Алла Пугачова
Максим Галкін та Алла Пугачова

Сюди ж вона додала ін'єкції ботокса, філерів і введення ниток.

"Кілька місяців тому кидалася в обличчя гіперкорекція, але це очікувано, коли хочуть збереження максимального результату" — цитує косметолога kp.ru.