Популярна українська артистка, колишня солістка групи "Время и Стекло", сольна співачка, а також суддя і зірковий наставник у вокальному проекті "Голос країни" Надя Дорофєєва заінтригувала фанатів. Артистка показала ефектний знімок і написала рядок зі своєї нової пісні.

Відповідну публікацію Надя Дорофєєва оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Не так давно українська співачка вирішила йти по сольному шляху після того, як група "Время и Стекло", де вона виступала багато років, розпалася. У "багажі" Наді поки тільки 1 пісня і 1 кліп, але тепер артистка заінтригувала фанатів новим треком.

Вона розповіла про те, що вона разом з продюсером Потапом написала нову пісню, яка вийшла дуже чуттєвою. А тепер Надя і зовсім написала рядок з нового треку, прикріпивши чорно-білий знімок без макіяжу, вона одягнена в легку кофту, а її вологе волосся прикривають частину обличчя.

"Перечитав мої думки, а вони всі ... про тебе . Soon", - підписала Надя Дорофєєва у своїй публікації.

Скріншот зі сторінки Наді Дорофєєвої в Instagram
Скріншот зі сторінки Наді Дорофєєвої в Instagram

Фоловери української співачки не змогли стримати захоплення і емоцій від нового поста, тому під ним відразу з'явилося багато коментарів.

"Нервово чекаю цей день, коли ми почуємо нову пісню😍", "Надя, не бачачи твої розповіді кожен день, занурила мене в безмірну смуток, тепер смуток пройшов, і тривога бере верх, тому що бажання почути цей новий шматок таке велике.🔥❤️❤️❤️❤️", "Гарний образ😊 👏 👍 😊 🌞 ⚘ 🔥на решту пофігу, хто кому чого сказав...", "На Майлі Сайрус схожа😍", - написали фанати Наді Дорофєєвої.

Коментарі зі сторінки Наді Дорофєєвої в Instagram
Коментарі зі сторінки Наді Дорофєєвої в Instagram

Коментарі зі сторінки Наді Дорофєєвої в Instagram
Коментарі зі сторінки Наді Дорофєєвої в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Надя Дорофєєва поділилася відвертим знімком з дому.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка Надя Дорофєєва анонсувала нову пісню.

Також портал "Українці" писав, що артистка Надя Дорофєєва показала відверті кадри в ліжку.