Відома українська артистка, найскандальніша особистість на українській естраді, епатажна "Королева ночі", детектив гіпершоу "Маска" Оля Полякова оприлюднила відеоленту у своєму акаунті в соцмережі. Вона в терміновому порядку звернулася до публіки і зробила важливу заяву.

Про це Оля Полякова повідомляє на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Популярна зірка шоу-бізнесу нещодавно зіткнулася з великою проблемою. В її квартирі потік дах, і зіпсувався весь дорогущий ремонт через те, що почав танути сніг. У зв'язку з цим українська зірка влаштувала величезний скандал і показувала відеоролик, на якому видно колосальний збиток.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

"Дорогі мої, всі, у кого є такі проблеми, пов'язані з бурульками, зі снігом, кому завалило машину, у кого потекли стелі, у кого різні трабли відбуваються, будь ласка, знімайте все це. Пишіть хештег "поляковаchallenge", відзначайте мене в Instagram, я все це буду викладати, ми зараз всіх їх візьмемо за ж*пу", - звернулася до українців скандальна співачка.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Крім цього, вона показала фотографії та відео, які їй скинули підписники, які зіткнулися зі схожими проблемами. Можна побачити розбиту машину через бурульки, що впала на неї, мокрі стіни в будинках людей і багато іншого.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Нагадаємо, що відома співачка Оля Полякова в одному купальнику вивалялася в снігу.

Також портал "Українці" писав, що популярна співачка Оля Полякова показала публіці своє сімейне дозвілля.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита виконавиця Оля Полякова влаштувала шикарний розіграш для своїх фанатів.