Популярна українська співачка і народна артистка, продюсер і хореограф, автор пісень і актриса, а також колишній член журі в гумористичному телепроекті "Ліга сміху" Наталія Могилевська написала новий пост. Вона поділилася фото в красивій ніжній сукні і розповіла про нову соцмережі.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Буквально днями в світі з'явилася нова соціальна мережа під назвою "Clubhouse". Туди можна потрапляти лише після того, як надійде запрошення від нових зареєстрованих користувачів. Ця мережа створена для різних голосових чатів і подкастів.

Наталя Могилевська задумалася теж про створення аккаунта в цій соцмережі, як це зробили вже більшість зірок. Вона поділилася знімком, де вона в красивому світлому платті сидить на спеціальному виступі і дивиться в камеру.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

"Хочете, щоб я завела аккакнт в Clubhouse? У сторіз ви відповіли, що не чули про Clubhouse, але вам цікаво. Це соціальна мережа, яка увірвалася в світ недавно. Кожен, хто реєструється, отримує тільки два запрошення, які може передати друзям. Іншим вхід закритий. Самі розумієте, охочих багато, а запрошень мало. Чому про неї все заговорили👇 Ілон Маск зробив твіт про створення аудіочату там і туди захотіли всі. Що за формат там👇це соціальна мережа для подкастів, голосових чатів. Аналогів поки немає.Так що, зустрінемося в Clubhouse?", - поставила питання своїм фоловерам Наташа.

Скріншот зі сторінки Наталії Могилевської в Instagram
Скріншот зі сторінки Наталії Могилевської в Instagram

Передплатники народної артистки тут же почали коментувати її нову публікацію.

"Вас запросити? Там тільки вхід на запрошення і тільки для користувачів айфонів", "Полякова вже там. Ви спізнюєтеся😢 😢 😢 😢", - написали фоловери української співачки.

Коментарі зі сторінки Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі зі сторінки Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Наталія Могилевська поділилася яскравим знімком зі своєю подругою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка Наталія Могилевська поділилася відео з Олею Поляковою.

Також портал "Українці" писав, що співачка і актриса Наталія Могилевська розповіла про перше шкільне кохання.