Знаменита українська танцівниця, справжній професіонал своєї справи, чемпіонка світу з бальних танців Олена Шоптенко закрутила голову шикарним відеороликом в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася в домашніх умовах і здивувала моментальними перевтіленнями.

Відповідну публікацію Олена Шоптенко розмістила на своїй сторінці в Instagram.

У своїй публікації чарівна танцівниця показалася в домашньому вигляді. Вона зайшла у ванну, щоб зробити собі зачіску, і в один момент її зовнішність почала змінюватися. На відео можна побачити шикарні образи хореографа.

"У мене від природи кучеряве волосся і я, Скільки себе пам'ятаю, завжди хотіла, щоб вони були прямі 👩 🏼 але з часом я все таки визнала той факт, що кучері 100% мій образ і стан душі👩 🏼 🦱 😁", - прокоментував свій пост професійний хореограф.

Крім цього, вона розповіла, що з праскою можна зробити собі неймовірно красивий вигляд.

Фото Олени Шоптенко
Фото Олени Шоптенко

"Проте іноді хочеться різноманітності в житті і зручно, коли за допомогою одного лише випрямляча Rowenta можна бути різною! 💃 🏼Мені хочеться суворого образу і прямого волосся? Не проблема, за допомогою 3D пластин з рівномірним нагріванням, які щільно прилягають до волосся, не потрібно прикладати додаткових зусиль. А завивка проходить не менш безболісно за рахунок спеціального матеріалу і ідеальної гладкості цих пластин, волосся не висмикуються і не рвуться ☺️", - звернулася до фанатів знаменитість.

Фото Олени Шоптенко
Фото Олени Шоптенко

Нагадаємо, що чарівна танцівниця Олена Шоптенко показала публіці свій новий талант.

Також портал "Українці" писав, що професійна танцівниця Олена Шоптенко потішила фанатів сексуальними образами.

Як раніше повідомляв портал "Українці", український хореограф Олена Шоптенко розповіла, як бути красивою навіть з маскою.