Дивна поведінка 38-річної співачки Світлани Лободи в дебютному випуску восьмого за рахунком сезону музичного шоу "Голос.Діти", яке транслюють в Росії, обернулося грандіозним скандалом.

Фото Світлани Лободи
Фото Світлани Лободи

Багато хто був шокований нарядом виконавиці, в якому вона з'явилася перед дітьми, — на думку частини глядачів, подібне плаття з глибоким декольте і груди, що "вивалюються" були б доречні в стриптиз-клубі, а не на сімейному шоу.

Проте на цьому непорозуміння не закінчилися. Всі учасники стали переглядатися під час дивних танців Лободи на сцені, а пізніше — під час різких висловлювань співачки на адресу окремих учасників.

Уважно спостерігав за шоу 69-річний актор Стас Садальський і прийшов до висновку, що Світлана Лобода з'явилася на записі програми в стані сильного алкогольного сп'яніння. Артист також вважає висловлювання співачки абсолютно неадекватними і несправедливими.

"Сама співає, сама танцює. Схоже, буха. Вискочила на сцену, щоб всі побачили костюмчик з розрізом, задавила дитину, а потім розкритикувала її. Чарівна дівчинка на сцені, і заспівала чудово і була щирою. У наступному випуску пропоную (Лободі) сісти голою в крісло», — іронізує Садальський.

У цій ситуації єдиним заслуговує на повагу людиною на зйомках був ведучий Дмитро Нагієв. Він знову проявив себе як блискучий професіонал і справжній джентльмен. На відміну від Лободи, Нагієв спокійно і по-дорослому звернувся до учасниці, що розплакалася і швидко знайшов потрібні слова, щоб її заспокоїти. Почувши Дмитра, дівчинка відразу перестала плакати.

Фото Світлани Лободи
Фото Світлани Лободи

«Найдорожче для нас, для артистів, коли ми можемо подобатися глядачеві. Конкурсна програма-так, тебе не взяли в конкурс, і чого? Зате тебе глядач полюбив з першого разу!» - сказав Нагієв.

На думку Садальського, саме таким чином і повинен вести себе професіонал: "Поважаю, як завжди, він знаходить потрібні слова для кожної дитини".