Знаменита українська модель, популярна актриса, співачка групи "Nikita", а також телеведуча, зірка журналу "Playboy" Даша Астаф'єва запаморочила голову фанатам відвертим знімком у своєму акаунті в соціальній мережі. Модель показалася в пікантному вигляді в домашніх умовах.

Відповідну публікацію Даша Астаф'єва оприлюднила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Українська знаменитість змогла прославитися після того, як потрапила на обкладинку чоловічого журналу "Playboy". Нею захоплювався сам засновник і шеф-редактор журналу Х'ю Хефнер.

Фото Даші Астаф'євої
Фото Даші Астаф'євої

Популярна модель отримала солідний титул-Playmate of the Month ювілейного журналу Playboy (55th Anniversary Playmate), якому може позаздрити кожна всесвітньо відома модель.

Відомо, що Даша прославилася в сфері шоу-бізнесу та кіноіндустрії. Але, не дивлячись на це, українка говорила, що вона сама вибрала напрямок режисури і відучилася на режисера.

Фото Даші Астаф'євої
Фото Даші Астаф'євої

Ще будучи юною дівчиною, знаменитість ходила на різноманітні гуртки, займалася спортом, акробатикою і навіть вчилася плести килими, займалася хореографією і малюванням.

У своїй публікації популярна артистка постала перед публікою у відвертому вигляді – нижня білизна леопардового кольору. Вона стоїть перед дзеркалом, щоб порадувати шанувальників шикарним кадром, який зробила на свій телефон.

Сторіз Даші Астаф'євої
Сторіз Даші Астаф'євої

Нагадаємо, що знаменита українська модель Даша Астаф'єва звернулася до публіки і показала своїх улюбленців.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома актриса Даша Астаф'єва потішила публіку відвертим відеороликом.

Також портал "Українці" писав, що талановита артистка Даша Астаф'єва потішила фоловерів приємними призами.