Популярна українська модель, актриса, чарівна співачка, солістка групи "NikitA", зірка чоловічого журналу "Playboy" Даша Астаф'єва зачарувала публіку шикарним відеороликом в соціальній мережі. Вона показалася в пікантному образі і звернулася в публіці.

Відповідну публікацію Даша Астаф'єва оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

У своїй публікації знаменита виконавиця постала в шикарному костюмі- кофта, схожа на топік, стильна сувора спідниця і красива коротка зачіска.

"Обіймайтеся! Рятуйтеся самі та рятуйте світ навколо вас! У цю прекрасну мить, я знаходжусь в одних з найприємніших обіймах , в обіймах Penelope Innovia Тепер тільки турбота, комфорт та вишуканість! * і наостанок, моє улюблене: Кожну ковдру відзначено маркуванням Nomite — ця позначка підтверджує, що виріб не викликає алергію та виключає ймовірність появи пилових кліщів!", - підписала відеоролик українська зірка.

Фото Даші Астаф'євої
Фото Даші Астаф'євої

Крім цього, популярна актриса розповіла про приємні відчуття від своєї ковдри.

"Обіймайтеся! Рятуйтеся самі та рятуйте світ навколо вас! У цю прекрасну мить, я знаходжусь в одних з найприємніших обіймах , в обіймах Penelope Innovia Тепер тільки турбота, комфорт та вишуканість! * і наостанок, моє улюблене: Кожну ковдру відзначено маркуванням Nomite — ця позначка підтверджує, що виріб не викликає алергію та виключає ймовірність появи пилових кліщів!", - продовжила знаменита артистка.

Фото Даші Астаф'євої
Фото Даші Астаф'євої

Нагадаємо, що українська модель Даша Астаф'єва запаморочила голову чоловічої аудиторії відвертим знімком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Даша Астаф'єва показала публіці своїх улюбленців.

Також портал "Українці" писав, що чарівна співачка Даша Астаф'єва запаморочила голову публіці відвертим відеороликом.