Популярний російський артист, знаменитий Виконавець, володар мільйонів жіночих сердець, рідний брат топового продюсера Костянтина Меладзе Валерій порадував аудиторію знімком у своєму акаунті в соціальній мережі. Він постав перед фанатами в щоденному вигляді і здивував одним зі своїх старих бажань.

Відповідну публікацію Валерій Меладзе розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Відомий російський артист відомий не тільки на території РФ, але і в багатьох країнах світу. Він зачарував мільйони жіночих сердець не тільки своєю зовнішністю, але і шикарним тембром голосу.

Популярний співак постав перед публікою в щоденному образі. Він стоїть на вулиці біля автомобіля марки "Жигулі", щоб зробити селфі-знімок і звернутися до своїх фанатів.

"Всіх чоловіків зі святом! Нехай збуваються Ваші мрії. Коли то я мріяв про таку машину.... Але мрії повинні збуватися вчасно. ))) ", - підписав фотографію знаменитий співак.

Валерій Меладзе
Валерій Меладзе

Фолловери знаменитого артиста залишили під його постом безліч своїх коментарів.

"Валера боком на жиге роздаєте ?) ", "Зі святом Валерій Шотаєвич ❤️нехай ваші мрії збуваються завжди під час🔥 🔥 🔥", " зі святом, Валерій!))) ", "А не хотіли б всіх здивувати і приїхати на якусь червону доріжку на шістці?😁 Буде фурор)))", - пишуть відгуки фоловери російського артиста.

Коментарі на пост Валерій Меладзе в Instagram
Коментарі на пост Валерій Меладзе в Instagram

Коментарі на пост Валерій Меладзе в Instagram
Коментарі на пост Валерій Меладзе в Instagram

Нагадаємо, що російський артист Валерій Меладзе показав фанатам свій сольний концерт в Дубаях.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменитий Виконавець Валерій Меладзе звернувся до публіки після великого свята.

Також портал "Українці" писав, що хейтери образили російського артиста Валерія Меладзе.