Знаменита українська телеведуча, скандальна телезірка, колишня учасниця танцювального шоу "Танці з зірками" Ольга Фреймут потішила фанатів публікацією в соціальній мережі. Вона показалася в красивій сукні, яскравому макіяжі і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Ольга Фреймут оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Існують правила спілкування, які сприяють вдалій розмові і гарним стосункам. Ось мій етикет: Не «тикайте» при розмові. Краще починати на «Ви». І ця формальність не є показником віку. На «Ви» прийнято звертатися навіть до дітей з 10 років. Потім можна буде перейти на неформальне спілкування, але лише з дозволу", - підписала публікацію українська телеведуча.

Крім цього, популярна ведуча дала кілька порад про те, як правильно спілкуватися з людиною.

Фото Ольги Фреймут
Фото Ольги Фреймут

"Не відповідайте на повідомлення «Ок”. Якщо поспішаєте, напишіть розлогішу відповідь потім. Мені порадили майстерного колориста, але я так до нього і не потрапила. Саме через «ок» з його боку. Звертайтеся до людини за іменем через кожні 2-3 речення. Повторивши двічі, ми запам’ятаємо, як співрозмовника звати. Звуки імені для нас найприємніші. Не підіймайте теми, в яких співрозмовник некомпетентний. Не треба возвеличуватися на чужій немочі", - поділилася досвідом зірка.

Ольга Фреймут. Фото: скріншот відео.
Ольга Фреймут. Фото: скріншот відео.

Численні фоловери телезірки не змусили себе чекати і залишають безліч коментарів під Радою Ольги.

"Мене одну дратує коли моє ім'я пишуть через кожні пару речень??? Сама так ніколи не роблю", "Гарно дякую, деякі моменти буду використовувати у спілкуванні", "Дякую", "Чудові поради!", "Спасибі. Як завжди, дуже пізнавально", - пишуть користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Ольги Фреймут в Instagram
Коментарі на пост Ольги Фреймут в Instagram

Нагадаємо, що українська телеведуча Ольга Фреймут показала публіці свій новий образ.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна Ольга Фреймут звернулася до українців з борту літака.

Також портал "Українці" писав, що телезірка Ольга Фреймут зачарувала публіку шикарним образом.