44-річний Сергій Жуков відверто розповів про те, як до нього домагався голий чоловік-продюсер. Гомосексуал пропонував музиканту провести ніч разом, повідомляє Starhit.

Після переїзду з Тольятті в Москву разом з другом Олексієм Потєхіним Сергій Жуков намагався хоч якось заробити на їжу, в результаті чого молоді люди стали виступати в клубах в якості діджеїв.

Зірка "Руки Вгору" Сергій Жуков
Зірка "Руки Вгору" Сергій Жуков

"Ми тільки приїхали в Москву, ще не було групи "Руки вгору", ми голодували по-страшному. Жерти не було нічого! Вночі ми діджеїли, купували вранці два доширака, булку хліба і пачку сигарет. Це все, що ми могли взяти. Напередодні свого дня народження я сказав: "Хлопці, можна попросити подарунки не дарувати, Принесіть краще продукти, жратву!". І одна дівчинка принесла палицю ковбаси. Я тоді для себе зрозумів, що тепер кожен день народження буду відзначати з розмахом!"- поділився спогадами музикант в шоу "Нічний дожор" на платформі Premier.

Хтось порадив тоді хлопцям звернутися до одного продюсера, який прилаштував би їх пісні на телебачення і радіо.

Хапалися за будь-яку можливість розкрутитися учасники "Руки вгору!" відчайдушно шукали необхідні зв'язки і не роздумуючи вирушили за вказаною адресою.

Олексія Потєхіна і Сергія Жукова не збентежив навіть пізній час, на який була призначена зустріч. В результаті музиканти зіткнулися з домаганнями продюсера-гея.

Нам кажуть: є такий, всім допомагає, засовує на телебачення. Дзвонимо йому, він каже: "Приїжджайте о 00: 30 на Бабусинську". Ми запитуємо: "а можна раніше? — "Ні, я зайнятий, можу тільки в цей час". Ми сіли на метро, а воно закривається о першій годині ночі. Я кажу Льошці, мовляв, приїдемо, а назад ніяк - пішки тільки. Приїжджаємо, а там райони всі однакові, кошмар, бруд. Заходимо в обоссанний під'їзд, дзвонимо в двері, і він відкриває... голий. Каже: "Ну що, відразу підемо в ліжко або поговоримо спочатку?" Ми очманіли! І йшли потім пішки 2 години 40 хвилин до будинку. Але тоді ми зрозуміли, що в шоу-бізнесі не все так гладко.

Зірка "Руки Вгору" Сергій Жуков
Зірка "Руки Вгору" Сергій Жуков

Соліст легендарної групи зізнається, що в якийсь момент просто втомився від свого колеги Олексія Потєхіна.

"Це зовсім проста історія. Льоша в якийсь момент мені став і дочкою, і дружиною, і другом, і пліткарем, і подушкою, і грушею для биття. Я проводив з ним надто багато часу. Я його бачив з ранку до вечора. Ми просто один одного з'їли. Ми нічого не могли почерпнути вже один у одного. І це нормально, коли люди кажуть, що досить. Все!"

Проте Сергій Жуков стверджує, що в даний час прекрасно спілкується з Олексієм Потєхіним, який знайшов щастя в особистому житті.

"У нього недавно народилася друга дитина. Я завжди хотів, щоб він став щасливим батьком", - розповів Сергій Жуков. Сергій Жуков при цьому впевнений, що тепер не може бути й мови про возз'єднання з Олексієм Потєхіним і відродження культового дуету.