Популярна українська артистка, чарівна виконавиця, народна артистка, член тренерського складу на музичному шоу "Голос Країни", а також телеведуча Тіна Кароль зачарувала публіку несподіваною публікацією в соціальній мережі.

Відповідний пост Тіна Кароль розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Знаменита співачка постала перед публікою в шикарній легкій сукні синього кольору в розпеченій під сонцем пустелі.

"Сьогодні виходить журнал @viva_ukraine_magazine з матеріалом з прекрасної Намібії. Я ризикнула відправитися в найбезпечнішу частину Африки. Це заповідник: тварини там всюди і вони такі ж рівноправні жителі, як і ми. В інтерв'ю з @ivannaslaboshpitskaya ми торкнулися тріпотливі теми самотності в 2020 році, свободу волі і самостійності, віру в себе сьогоднішню і диво в кожному з нас", - підписала публікацію чарівна артистка.

Фото Тіни Кароль
Фото Тіни Кароль

Крім цього, Тіна розповіла про те, що в популярному журналі будуть описані не всі подробиці.

"📸 Слідкуйте за оновленням мого PATREON, там з'явиться те, чого не буде в журналі. І підтримайте друкований глянець-купіть журнал. Це моя 17-а обкладинка для @viva_ukraine_magazine 😜 а хтось ще колекціонує друковані обкладинки, як і раніше? :) Ph:@canicula.club jewelry:@rockah.brand style:@olya_revutskaya #тінакароль #Намібія #viva #tinakarol", - продовжила артистка у своєму пості.

Фото Тіни Кароль
Фото Тіни Кароль

Нагадаємо, що українська виконавиця Тіна Кароль знатно здивувала своїх фанатів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита співачка Тіна Кароль показала публіці кадри зі свого нового кліпу.

Також портал "Українці" писав, що популярна артистка Тіна Кароль показала аудиторії свій новий стиль.