Популярна артистка з Російської Федерації, талановита співачка і яскрава актриса, ведуча з неймовірно сильним почуттям гумору, смішна і мила Анна Семенович показала фото в шубах. Співачка розповіла про те, який у неї стан перед днем народження, скаржачись на втрату енергії.

Відповідний пост Анна Семенович опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Артистка вбралася в шуби і почала позувати перед камерою, показуючи їх у всій красі. Анна зізналася, що перед днем народження вона весь час хоче спати, дівчина втрачає енергію і прокидається втомлена вранці.

Фото Анни Семенович
Фото Анни Семенович

"Є така теорія, що за місяць перед днем народження у людини залишається дуже мало енергії, і може настати час турбулентності 😳 у цей період себе треба дуже берегти і не приймати важливих рішень!!! У мене день народження через два дні, і я, якщо чесно, весь час хочу спати ☺️ вночі сплю по дев'ять годин , а прокидаюся трохи млява . Але, 1 березня - все зміниться, до мене прийде свіжа і потужна енергія✊ 🏼", - написала російська співачка у своїй публікації.

Вона підкреслила, що в майбутньому у неї вже є велика кількість різних планів, Анна хоче багато всього подарувати своїм фанатам. Але не забула вона і про себе, замислюючись, яку шубу їй придбати.

Фото Анни Семенович
Фото Анни Семенович

"Парки просто обожнюю, самий тренд весни🔥 А на шуби зараз-хороші знижки, от думаю, що собі купити на День Народження?" - поцікавилася Анна у своїх фоловерів.

Нагадаємо, що російська співачка Анна Семенович розповіла про те, скільки разів вона змінювала зачіску.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка Анна Семенович розповіла, що вона любить пити вранці.

Також портал "Українці" писав, що актриса і ведуча Анна Семенович показалася в цікавому образі.