Нещодавно Лоліта Мілявська прийняла пропозицію зіграти у виставі Юрія Гримова "Одруження, прем'єра якого відбудеться 24-25 лютого в театрі "Модерн".

Артистка пропадає на репетиціях і звикає до нової ролі. Співачка зіграє наречену. Як зізнавалася Лоліта, адаптуватися до роботи на сцені театру було непросто.

Фото Лоліти Мілявської
Фото Лоліти Мілявської

За ці півтора місяці артистка ще більше схудла. Вона також повідомила, що постійно приймає заспокійливе, так як у неї почалися панічні атаки.

"У мене реально панічні атаки. Сумка зараз схожа на велику аптечку, де всі види заспокійливих крапель. До виходу не можу сама впоратися, серце шалено калатає. Буває, навіть забуваю текст, але партнери придумують аналогії, які спрацьовують. Поки маю на це право, тому що перший час нервяк", - розповіла Мілявська на прес-конференції.

Лоліта Мілявська
Лоліта Мілявська

Незважаючи на складнощі, Лоліта не шкодує, що вирішила спробувати себе в якості драматичної актриси. Вона отримує підтримку від колег по сцені і сподівається, що зможе порадувати глядача, пише «Стархіт».

"Друзі по шоу-бізнесу мені по телефону кажуть: "Я теж так хочу!"А я-їм: "Мрійте акуратно. Спочатку краще про епізод, а не про головну роль. У театрі не ховаються за технології", - поділилася Лоліта Мілявська.