Телеканал СТБ у партнерстві з відділом сталого розвитку StarLightMedia продовжують кампанію проти гендерно обумовлених стереотипів.

Діджитальний проєкт #СильнаЯ, розпочатий «Холостячкою», тепер підхопили «Холостяк» і #Сильний, у центрі уваги якого – відверта розмова про «ідеального чоловіка». Одним з 14 героїв кампанії став автор студії «Квартал 95», обранець Ксенії Мішиної в реаліті «Холостячка» Олександр Еллерт.

Олександр Еллерт
Олександр Еллерт

"Я роблю манікюр вже років десять. Ходжу до майстрів дівчат, які знають всі плітки. Це стереотип? Так. Більш того, без проблем можу пофарбувати нігті. І з'явитися на телебаченні з цими нафарбованими нігтями. Більшість позитивно сприймає це. А меншість – пише мені з приводу цього манікюру. Мені все одно, чи фарбують люди нігті, який колір одягу носять, яка у кого зачіска, чи є пірсинг і татуювання", - каже Олександр Еллерт.

Також автор Кварталу 95 зазначає, що йому байдуже, який вигляд має людина, якщо вона цікава.

Ксенія Мішина і Олександр Еллерт
Ксенія Мішина і Олександр Еллерт

"Якщо людина цікава, то абсолютно неважливо, який у неї зовнішній вигляд. У мене величезна кількість знайомих, які неординарно виглядають. І мені це не заважає з ними спілкуватися, дізнаватися їхню думку щодо всього, що відбувається у світі. Адже мені цікаво з ними як з людьми. Так як це «трохи гарнішим за мавпу»? Чоловік, як і жінка, має доглядати за собою. У мене ось вчора була нова стрижка, укладка. Раз на місяць відвідую косметолога. Два рази на місяць – роблю манікюр. Перед тим як вийти кудись, думаю, що одягти. Я вважаю, що це нормально, коли чоловік доглядає за собою і думає, чи не діряві у нього шкарпетки. Я от взагалі в кольорових ходжу, з лимонами. У мене немає звичайних чорних або білих. Це ж прикольно!", - хвалиться Олександр Еллерт.