Блискучий як дикун або папуга на пальмі Філіп Кіркоров звик одягатися в найбезглуздіші і різнокольорові вбрання як на сцені, так і в житті. Артист підтримує екстравагантний імідж з року в рік, не збираючись з ним прощатися ні на хвилину.

Філіп Кіркоров
Філіп Кіркоров

Співак вирішив додати нотку гламуру навіть у власні похорони, які вже планує. В ефірі шоу "Ти не повіриш!" Філіп Кіркоров оголосив про незвичайний дизайн своєї труни.

Чоловік має намір лягти в похоронний атрибут з блискучих кристалів, а Микола Басков пообіцяв йому в цьому посприяти.

"Стразики, вони, напевно, зі мною в труну підуть. У мене буде труна зі страз", - повідомив колишній чоловік Алли Пугачової.

Микола Басков оцінив бажання давнього друга. За словами "ненатурального блондина", Філіп Кіркоров вже просив його оплатити йому труну з дорогих інтетичних каменів. Ще один клон Кіркорова - Басков - згоден виконати бажання екс-чоловіка Алли Пугачової.

Фото Миколи Баскова
Фото Миколи Баскова

Крім того, Філіп Кіркоров знову нагадав про те, що хоче бути похований на одному кладовищі з Миколою Басковим. Зіркові чоловіки дуже близькі, тому не хочуть втрачати зв'язку навіть на тому світі.

Микола Басков не противиться рішенню товариша розділити з ним цвинтар. Артист має намір все влаштувати за бажанням друга, якщо Філіп Кіркоров помре раніше нього.