Знаменита російська, радянська і українська естрадна співачка, талановита актриса, яскрава телеведуча і режисер Лоліта Мілявська розповіла про новий експеримент. Ведуча розповіла, що їй запропонували зняти передачу про ДНК, тому вона почала вивчати сферу генетики.

Відповідне відео Лоліта Мілявська оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Нещодавно Лоліті запропонували зняти програму на ту тему, про яку вона абсолютно нічого не знає. Співачці запропонували зняти передачу на тему ДНК, тому вона почала вивчати її детально. Вона зняла відео, на якому повідала фанатам про ДНК людини.

Фото Лоліти
Фото Лоліти

"Це мій новий експеримент✌️Мені нудно робити одне і те ж). Микола Картозія @kartozz, керівник каналу "П'ятниця", запропонував спробувати зняти програму про ДНК, і я вирішила, що про це нічого толком не знаю, не відрізняю гормон від гена). Але, я не генетик, ці вчені за кадром ☺ ️дуже на побутовому рівні, щоб всім було зрозуміло, ми в студії читаємо наші генетичні паспорти. Багато цікавого... Від чогось⠀можна себе "застрахувати", якщо ти попереджений ☝️Це стосується і здоров'я☝️Дізнатися про наявність навичок, що дозволяють розвиватися або залишатися приматом)", - написала Лоліта у своїй публікації під відео.

Фолловери співачки не стали зволікати з коментарями і почали їх залишати під відео Лоліти.

"Обожнюю Вас, дорога Лоліточка Марківна! Дуже дотепно і позитивно!!! Спасибі величезне!!!", "Господи у мене вже немає сил чекати❤ ️ ❤️❤️❤ ️ Люблю вас дуже дуже сильно ❤ ️ ❤ ️ ❤ ️ ❤ ️ Лоліта ви найкраща на землі❤️", - написали фанати Лоліти.

Коментарі зі сторінки Лоліти в Instagram
Коментарі зі сторінки Лоліти в Instagram

Нагадаємо, що відома російська співачка Лоліта Мілявська записала відеозвернення для шанувальників.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка і ведуча Лоліта Мілявська розповіла про панічні атаки.

Також портал "Українці" писав, що співачка, ведуча і актриса Лоліта Мілявська заявила про несправедливість світу.